U11

Msiks Dames 1
Dames-1-2024
418100765_835013831756423_3226824419687191400_n
IMG-20240421-WA0004
previous arrow
next arrow

Bij U11 begint de competitie met bijna wekelijks een wedstrijd 3 tegen 3 waarin ze hun beste beentje voorzetten om hun opslag over het net te krijgen en tot een samenspel met 3 passen te komen. In seizoen 2023-2024 heeft Msiks twee U11-ploegen, allebei in dezelfde reeks.

  • Reeks: U11 Niveau 3 (beginners) B
  • Trainer: Koen De Keyzer
  • Assistent-trainer: Dimi De Maeyer (+ oudere jeugdspelers)
  • Coaching: Koen De Keyzer, Dimi De Maeyer
  • Trainingsuren
    • Woensdag van 17.30 tot 19.00 uur
    • Vrijdag van 17.30 tot 19.00 uur
Rangschikking 🏆
Ploeg
P
#
W
L
01.
M. Siks Blaasveld VC A (+)
58
20
19
1
02a.
FH NIJLEN C
55
20
17
3
02b.
FH NIJLEN A
55
20
17
3
04.
Wavoc Waverse B
48
20
13
7
05.
Hellvoc Hemiksem-Schelle A (+)
39
20
8
12
06.
Mortsel Volley Antwerpen (+)
38
20
8
12
07.
Geel Zwart Wijnegem
37
20
8
12
08.
M. Siks Blaasveld VC B (+)
36
20
7
13
09.
VC TESLA LINT C
34
20
6
14
10.
Wavoc Waverse A
33
20
6
14
11.
Mavoc-Mechelen C
22
20
1
19
Wedstrijden 🏐
Thuis
Bezoekers
Uitslag
Setstanden
17/09/2023
11:30
M. Siks Blaasveld VC A (+)
M. Siks Blaasveld VC B (+)
3 – 2
25/17, 26/28, 25/17, 15/25, 15/8
23/09/2023
10:30
Hellvoc Hemiksem-Schelle A (+)
M. Siks Blaasveld VC B (+)
3 – 1
25/18, 25/22, 12/25, 30/28
24/09/2023
09:30
M. Siks Blaasveld VC A (+)
VC TESLA LINT C
4 – 0
25/13, 25/17, 25/8, 25/17
01/10/2023
10:00
FH NIJLEN A
M. Siks Blaasveld VC A (+)
3 – 1
25/21, 25/17, 23/25, 25/23
01/10/2023
11:30
M. Siks Blaasveld VC B (+)
Geel Zwart Wijnegem
1 – 3
21/25, 7/25, 25/7, 9/25
07/10/2023
17:30
Mavoc-Mechelen C
M. Siks Blaasveld VC B (+)
1 – 3
19/25, 19/25, 20/25, 25/20
08/10/2023
09:30
M. Siks Blaasveld VC A (+)
Mortsel Volley Antwerpen (+)
4 – 0
25/20, 25/22, 25/14, 25/13
15/10/2023
09:30
Wavoc Waverse A
M. Siks Blaasveld VC A (+)
0 – 4
21/25, 15/25, 14/25, 7/25
15/10/2023
11:30
M. Siks Blaasveld VC B (+)
FH NIJLEN C
0 – 4
21/25, 14/25, 13/25, 15/25
22/10/2023
09:30
M. Siks Blaasveld VC A (+)
Geel Zwart Wijnegem
4 – 0
25/22, 25/9, 25/16, 27/25
11/11/2023
12:30
Mortsel Volley Antwerpen (+)
M. Siks Blaasveld VC B (+)
1 – 3
17/25, 26/24, 18/25, 21/25
19/11/2023
11:30
M. Siks Blaasveld VC B (+)
Wavoc Waverse A
4 – 0
25/17, 25/22, 25/20, 25/19
19/11/2023
09:30
M. Siks Blaasveld VC A (+)
Wavoc Waverse B
4 – 0
25/3, 25/9, 25/17, 25/15
25/11/2023
10:30
FH NIJLEN C
M. Siks Blaasveld VC A (+)
1 – 3
19/25, 19/25, 21/25, 25/13
03/12/2023
11:30
M. Siks Blaasveld VC B (+)
Wavoc Waverse B
1 – 3
24/26, 19/25, 25/21, 15/25
03/12/2023
09:30
M. Siks Blaasveld VC A (+)
Mavoc-Mechelen C
4 – 0
25/16, 25/18, 25/16, 25/14
09/12/2023
13:00
VC TESLA LINT C
M. Siks Blaasveld VC B (+)
3 – 1
25/10, 25/18, 25/17, 22/25
09/12/2023
10:00
Hellvoc Hemiksem-Schelle A (+)
M. Siks Blaasveld VC A (+)
1 – 3
13/25, 25/8, 14/25, 18/25
17/12/2023
11:30
M. Siks Blaasveld VC B (+)
FH NIJLEN A
0 – 4
15/25, 18/25, 16/25, 17/25
07/01/2024
11:30
M. Siks Blaasveld VC B (+)
M. Siks Blaasveld VC A (+)
0 – 4
14/25, 20/25, 17/25, 16/25
13/01/2024
13:00
VC TESLA LINT C
M. Siks Blaasveld VC A (+)
0 – 4
15/25, 5/25, 13/25, 16/25
14/01/2024
11:30
M. Siks Blaasveld VC B (+)
Hellvoc Hemiksem-Schelle A (+)
3 – 2
25/17, 25/20, 18/25, 14/25, 15/12
21/01/2024
09:30
Wavoc Waverse B
M. Siks Blaasveld VC B (+)
4 – 0
25/23, 25/20, 25/18, 25/10
21/01/2024
09:30
M. Siks Blaasveld VC A (+)
FH NIJLEN A
4 – 0
25/18, 25/17, 25/17, 25/13
27/01/2024
12:30
Mortsel Volley Antwerpen (+)
M. Siks Blaasveld VC A (+)
0 – 4
18/25, 22/25, 11/25, 14/25
28/01/2024
11:30
M. Siks Blaasveld VC B (+)
Mavoc-Mechelen C
1 – 3
10/25, 13/25, 15/25, 25/22
04/02/2024
12:00
FH NIJLEN C
M. Siks Blaasveld VC B (+)
3 – 1
23/25, 25/10, 25/15, 25/6
04/02/2024
09:30
M. Siks Blaasveld VC A (+)
Wavoc Waverse A
4 – 0
25/12, 25/16, 25/6, 25/22
24/02/2024
12:00
Geel Zwart Wijnegem
M. Siks Blaasveld VC A (+)
0 – 4
8/25, 12/25, 21/25, 24/26
03/03/2024
11:30
M. Siks Blaasveld VC B (+)
Mortsel Volley Antwerpen (+)
2 – 3
25/13, 21/25, 25/16, 23/25, 12/15
17/03/2024
09:30
Wavoc Waverse A
M. Siks Blaasveld VC B (+)
0 – 4
23/25, 17/25, 15/25, 11/25
24/03/2024
10:00
FH NIJLEN A
M. Siks Blaasveld VC B (+)
3 – 1
25/14, 25/20, 25/19, 22/25
24/03/2024
09:30
M. Siks Blaasveld VC A (+)
FH NIJLEN C
4 – 0
25/13, 25/17, 25/14, 25/12
14/04/2024
11:30
M. Siks Blaasveld VC B (+)
VC TESLA LINT C
4 – 0
25/17, 25/15, 25/14, 25/21
14/04/2024
09:30
M. Siks Blaasveld VC A (+)
Hellvoc Hemiksem-Schelle A (+)
4 – 0
25/14, 25/19, 25/19, 25/14
20/04/2024
12:00
Geel Zwart Wijnegem
M. Siks Blaasveld VC B (+)
2 – 3
13/25, 19/25, 26/24, 25/21, 8/15
20/04/2024
17:30
Mavoc-Mechelen C
M. Siks Blaasveld VC A (+)
1 – 3
12/25, 19/25, 25/23, 5/25
21/04/2024
09:30
Wavoc Waverse B
M. Siks Blaasveld VC A (+)
0 – 4
17/25, 13/25, 15/25, 14/25